Dołącz do bazy Instruktorów Nordic Walking!

Dołącz do bazy Instruktorów Nordic Walking!
stwórz swoją stronę www i zyskaj reklamę w Internecie oraz funpage!


Dbając o najlepsze kadry Instruktorów Nordic Walking w Polsce oraz dostępność wyszukiwania profesjonalisty w swojej okolicy, oddajemy Wam do dyspozycji narzędzie, dzięki któremu zyskacie łatwość kontaktu z potencjalnym klientem! 

Dodatkowo uzupełniając wizytówkę swojej strony zyskasz płatną miesięczną reklamę w mediach społecznościowych! 

Jak tego dokonać? 

1. Stwórz swój profil Instruktora. Szczegółowe informacje prezentujemy w pierwszym materiale wideo: (WAŻNE: zwróć uwagę, że jeżeli tworzyłeś już konto, rejestrując się na Koronę Polski, Akademię Polski, Mistrzostwa Świata w Bełchatowie 2020- masz już konto :) wystarczy tylko, że zalogujecie się i zmienicie typ konta na instruktor :) 2. Stwórz swoją wizytówkę oraz uzupełnij podstawowe informacje. Po wpisaniu podstawowych danych wyślij mail z prośbą o aktywowanie strony na: instruktor@nordicwalkingpoland.pl3. Uzyskać miesięczną, promocję w regionie w mediach społecznościowych: po uzupełnieniu szczegółowych danych, takich jak- daty zajęć i szkoleń (instruktarsz znajduje się w wideo powyżej) prześlij do nas na instruktor@nordicwalkingpoland.pl :
- zdjęcie swojej grupy, osoby, prowadzonych zajęć w dobrej rozdizelczości
- podeślij swoje logo (najlepiej w rozszerzeniu: png )

My wrzucamy post, który będzie promowany w Twoim regionie i przekierowywał zgłoszenia do stworzone przez Ciebie strony! 
Przykładowe zdjęcie, które utworzymy dla Ciebie: 


 

4. Serwis jest na bieżąco rozwijany- jeżeli zauważysz jakiś błąd, bądź masz pomysł na przydatną dla Ciebie funkcjonalność pisz do nas śmiało! Razem zmobilizujemy i zadbamy o zdrowie całego polskiego społeczeństwa! Powodzenia!