O nas


"Pogodni Nordikowcy" to projekt skierowany do wszystkich osób (niezależnie od wieku), którzy chcą spróbować swoich sił w nordic walking.

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś rozpocząć swoją przygodę z nordic walking lub chodzisz z kijami i chcesz podszkolić swoją technikę, zapraszamy na nasze zajęcia.

Pod okiem instruktorów NW nauczysz się prawidłowo chodzić z kijami, nabierzesz właściwych nawyków, spędzisz aktywnie czas na świeżym powietrzu a jak Ci się spodoba to możesz dołączyć do stałej grupy "Pogodni Nordikowcy".

Spotykamy się we wtorki i czwartki na Jasnych Błoniach (zbiórka parking przed Pomnikiem Czynu Polaków) oraz w wybrane soboty i niedziele w Lesie Arkońskim (zbiórka parking naprzeciwko stadionu Arkonii Szczecin)

Na zajęcia musisz się zapisać. Możesz to zrobić w zakładce ZAJĘCIA lub telefonicznie 
KONTAKT do instruktora:
tel. 602491693

 

ZAPRASZAMY

Nasz zespół


Aktualności


Pierwsze zawody „na żywo” w tym roku.

Pierwsze zawody „na żywo” w tym roku.

Pierwszy występ Pogodnych Nordikowców w zawodach „na żywo” - Everest Run 8848 - za nami !!! Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy a szczególnie debiutantom. Mimo, ze nawierzchnia - delikatnie m...

Pierwszy „Nordikowy Wtorek”

Pierwszy „Nordikowy Wtorek”

Dziś odbył się pierwszy trening w ramach „Nordikowych Wtorków”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywność i zaangażowanie w coraz mocniejsze treningi ???

Trzecie spotkanie „Pogodnych Nordikowców” za nami.

Trzecie spotkanie „Pogodnych Nordikowców” za nami.

Tym razem trenowaliśmy na pięknych szczecińskich Jasnych Błoniach. Po raz kolejny pogoda dopisała a trening nabrał nieco dynamiki ?. Bardzo miło obserwować Wasze postępy w „nordicu”. ?? Wszystkim u...

Filmy video
Współpracujemy