Nowy program NWPL!

Nowy program NWPL!
Startujemy z projektem promującym poprawną technikę marszu Nordic Walking. Dołącz do drużyny 35 instruktorów w Polsce i zyskać promocję siebie oraz swojego klubu!

Nordic Walking przeżywa swój kolejny renesans. Ilośc osób zainteresowanych marszami z kijami rośnie w lawinowym tempie. Wychodząc na przeciw dynamicznemu rozwojowi tej dyscypliny, zapraszamy 35 instruktorów z całej Polski do dołączenia do pilatożowego projektu. Ze względu na spore zainteresowanie, liczba miejsc w projekcie jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń oraz w miare równomierne rozłożenie grup w Polsce. Osoby, które nie zostanąwybrane do projektu w pierwszej rundzie, trafią na listę rezerwową. Przewidywane jest kontynuowanie projektu oraz ziwększanie ilości grup oraz instruktorów w poszczególnych regionach Polski.

Kampania ma na celu:
1. Promowanie prawidłowej techniki marszu Nordic Walking, która niesie ze sobą korzyści zdrowotne, treningowe, wspiera układ odpornościowy oraz pomaga ukształtować zgrabną sylwetkę :)
2. Promocję najlepszych instruktorów Nordic Walking w Polsce
3. Promocję wizytówek instruktorów, stworzonych na portalu NWPL
4. Instruktorzy za prowadzone szkolenia otrzymają wynagrodzenie

Więcej informacji, zgłoszenia do 10.3.2021 prosimy kierować na mail do koordynatora projektu: Krzysztof Marczak krzysztofmarczak@nordicwalkingpoland.pl