Fabryka Nordica w Jedynce

Fabryka Nordica w Jedynce

Pozostało

Zbiórka na boisku obok Orlika przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Trzciance. 

Czego można oczekiwać po zajęciach? Przede wszystkim: usprawniania się, poprawy wytrzymałości i ogólnej sprawności fizycznej, dobrej zabawy w otwartej grupie miłośników nordic walking. Poza tym organizujemy także marsze i rajdy, integrujemy się z innymi grupami NW. Spragnionych rywalizacji zabieramy na zawody nordic walking uczestnicząc w marszach na czas. Oferujemy również indywidualne lekcje z instruktorem, trenerem. Doradzamy w doborze kijów indywidualnie do osoby i pomagamy w zakupie kijów, polecamy sprawdzonych sprzedawców.

Zajęcia grupowe

Pierwsze 3 zajęcia z instruktorem Stowarzyszenia Fabryka Nordica są bezpłatne. Potem do wyboru uczestnik deklaruje wstąpienie do Stowarzyszenia i ma udział bezpłatny, albo odpłatny bez deklaracji członkostwa (wpłata darowizny na konto Stowarzyszenia) wg informacji:

20,00 zł - 1 godz.zajęć/os. 

30,00 zł - zajęcia 1,5 godz./os

Wypożyczenie kijów: 10,00 zł/os, za wyjątkiem dwóch pierwszych zajęć

W środy uczniowie szkoły Szkoły Podstawowej nr 1 i ich rodzice, rodzeństwo, dziadkowie oraz nauczyciele SP1 uczestniczą w zajęciach bezpłatnie. Członkowie Stowarzyszenia i uczestnicy 3 pierwszych zajęć próbnych uczestniczą w zajęciach bezpłatnie. Zapraszamy na 3 próbne zajęcia wszystkie chętne osoby.

Wpłaty darowizny na konto Stowarzyszenia należy dokonywć przelewem, tytułem "Darowizna na cele statutowe" . Preferujemy wpłaty przed rozpoczęciem zajęć na konto Stowarzyszenia Fabryka Nordica:14 1600 1462 1800 0514 7000 0001. 

Termin zajęć: -  środa godz. 17.15, zbiórka przy Orliku w Szkole Podstawowej Nr 1 w Trzciance *,

​​​​Czas: 90 min.

Prowadząca - Instruktor Joanna Makuch

*Stali członkowie Fabryki Nordica Trzcianka, którzy przyłączyli się do grupy do 2020r. uczestniczą w zajęciach grupowych bez kosztów.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Personalna lekcja dla osoby początkującej poza Stowarzyszeniem u trenera Beaty Wołk.

(Trener prowadzi niezarejestrowaną dziłalność gospdzarczą. O chęć otrzymania rachunku należy poprosić przed lekcją.)

Koszt jednej lekcji 1:1 z trenerem dla osoby początkującej to 125.00zł/ godz. Oplałatę wnosi się z góry przed zajęciami. Pierwsze trzy lekcje trwają 2 godziny. Cena zawiera wypożyczernie kijów na czas szkolenia. Doradztwo. Ubezpieczenie OC. Kompleksowe ćwiczenia. Trener może pośredniczyć w zakupie kijów. Bezpośrednio lub telefonicznie uzgadnia się termin, czas i miejsce szkolenia. Kontakt tel. do trenera 660 476 084 (Beata ) lub massenger @PerfektNW

Kolejne treningi personalne: rekreacyjnie, fitness, sportowe:

125 zł / 1godz. / 1os.

550,00zł / karnet 5 treningów personalnych po 1 godz. / (płatne przy pierwszym treningu)

200 zł / 1godz. / 2 osoby

300,00 zł / 1godz. / 3 -5 osób

Lekcje grupowe/warsztatowe na zaproszenie, a także z dojazdem - termin i cenę od osoby/1godz. uzgadnia się z trenerem w zależności od ilości uczestników, liczby km na dojazd, zakresu szkolenia, dostępności kijów.

Wypożyczenie kijów - 10,00 zł za zajecia.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uczymy początkujących właściwej techniki nordic walking, korygujemy technikę u samouków, systematycznie doskonalimy technikę uczestników lub członków grupy. Prowadzimy ćwiczenia poprawiające koordynację ruchową, kondycję fizyczną; ćwiczenia wzmacniające, rozciągające, rozwijające siłę, wytrzymałość, szybkość. Prowadzimy zabawy inetgracyjne dla dzieci i dorosłych.

Doradzamy jakie kije kupić, a przede wszystkim dobrać indywidualnie pod klienta lub uczestnika stałych zajęć. Zdecydowanie nie polecamy kupowania kijków przed pierwszymi zajęciami bez konsultacji z instruktorem lub osobą przeszkoloną w tym temacie. Dlaczego? Ponieważ często osoby początkujące kupują niewłaściwe kije, czyli trekkingowe z paskami, które przeznaczone są do wędrówek w górach, takie kije są za ciężkie lub nie mają właściwych rękawiczek z osobnym wejściem na kciuk. Nie należy również sugerować się nadrukiem na kijach - często są to kije trekkingowe sprzedawane jako kije nordic walking. Istnieją również kije przeznaczone dla dzieci, które należy odpowiednio dopasować do wzrostu. 

Komu polecamy tą aktywność? Każdemu kto szuka lekkiej, rekreacyjnej lub umiarkowanej, a także intensywnej aktywności fizycznej.  Polecamy też sportowcom lub amatorom w celu urozmaicenia treningu sportowego w różnych dyscyplinach; w celu poprawy kondycji fizycznej, poprawy funkcjonowania układu krążenia i oddechowego; jako wspomaganie leczenia depresji, cukrzycy; wspomaganie w rehabilitacji w schorzeń układu ruchu. Wiek nie ogranicza nikogo, od lat 8 do 108, czyli każdy kto potrafi trzymać kije.

Jeśli nie lubisz biegać, wylewać potu na siłowni lub uprawiać innych wymagających dyscyplin sportowych, to na pewno odnajdziesz się w nordic walking. Wystarczy mieć dobry humor, kochać przyrodę, posiadać kije, założyć wygodne, sportowe buty i odzież.