O nas


„Handzlowska Brać” - grupa nordic walking utworzona w Handzlówce i skupiająca miłośników chodzenia z kijami z całej okolicy zaprasza na wspólne zajęcia, treningi, spacery oraz szkolenia techniki.

W każdy wtorek i czwartek o godz. 19.00 spotykamy się na stadionie sportowym w Handzlówce na treningu. Jeśli nigdy nie chodziliście z kijami to nasi instruktorzy NW chętnie Was wszystkiego nauczą. Zaawansowani chodziarze potrenują z nami na malowniczych handzlowskich trasach szlifując formę na zawody.

Już wkrótce rozpoczynamy cykl bezpłatnych szkoleń dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z nordic walking. Pierwsze z nich odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 8 maja o godz. 16.00 w Markowej. Mamy jeszcze wolne miejsca - aby się zapisać kliknij tu https://nordicwalkingpoland.pl/handzlowskabrac/szkolenia

Kolejne szkolenie organizujemy w Kraczkowej w sobotę 22 maja o godz. 10.00. Zapisy https://nordicwalkingpoland.pl/handzlowskabrac/szkolenia

Szkolenia te organizujemy w partnerstwie z Nordic Walking Poland (NWPL), która jest organizacją utworzoną poprzez współpracę pięciu wiodących ośrodków w Polsce: Marsz Po Zdrowie z Poznania, Akademii Polskiej z Rzeszowa, Chodzę Z Kijami z Gdyni, Luki Team z Siedlec oraz 4season ze Szczecina. Główną misją jest popularyzacja oraz tworzenie innowacyjnych rozwiązań w świecie dwóch kijów.

„Handzlowska Brać” zaprasza na treningi i szkolenia ??

Nasz zespół


Aktualności


Treningi nordic walking w Handzlówce

Treningi nordic walking w Handzlówce

"Handzlowska Brać" - grupa miłosników nordic walking rozpoczyna treningi w terenie.

Filmy video
Współpracujemy