O nas


Witajcie Nordicowcy, pasjonaci i początkujący kijkarze :-)

Jesteśmy fascynatami Nordic Walking, który jest fenomenem dwudziestego pierwszego wieku!  Dowiecie się tutaj nieco o naszym klubie sportowym, a także o tej niesamowitej formie rekreacji jaką jest Nordic Walking :-)  Naszym głównym przesłaniem dla uprawiających tę aktywność sportową jest jej prozdrowotność. W związku z tym zależy nam aby wszyscy wkraczający w przygodę z nordic-iem uprawiali go prawidłowo. Tylko w ten sposób zyskacie wiele dobrego dla zdrowia. Zapraszamy na Nasze zajęciach na których dopisuje humor i dobra zabawa.

? Z NAMI: ?ZADBASZ O SWÓJ KRĘGOSŁUP? ? ZADBASZ O SWOJE STAWY - ODCIĄŻYSZ JE TYLKO WTEDY, GDY ZASTOSUJESZ POPRAWNĄ TECHNIKĘ NW? ? Z NAMI MOŻESZ ZRZUCIĆ NADMIAR KILOGRAMÓW! ? ? ZRELAKSUJESZ SIĘ PO PRACY?‍♀️ ? ZNAJDZIESZ WŚRÓD NAS ŻYCZLIWYCH I UŚMIECHNIĘTYCH NORDIC WALKERÓW? ? NAWIĄŻESZ NOWE ZNAJOMOŚCI?‍?‍?? ? MOŻESZ ODKRYĆ W SOBIE ŻYŁKĘ RYWALIZACJI? To tylko kilka zalet obcowania z Kijomaniakami.? Ostrzegamy - Nordic Walking uzależnia! ?‍♀️ Kochamy las i przyrodę przez cały rok.? ???? Chodzież - Zielony Zakątek Wielkopolski ?☘️?Można wypożyczyć u nas także kije, nie polecamy zakupu kijów bez konsultacji z instruktorem.

Zajęcia i Szkolenia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów Nordic Walking. Zajęcia z nami to nie tylko sucha nauka prawidłowej techniki marszu. Dodatkowo każde wyjście wzbogacamy poradami rehabilitacyjnymidietetycznymi, oraz podstaw dbania o własną figurę. Ponadto prowadzimy również przeróżne ciekawe ćwiczenia i zabawy integracyjno – sprawnościowe. Z nami dowiesz się jak dzięki odpowiednim ćwiczeniom z kijkami wzmocnić mięśnie całego tułowia, poprawić sylwetkę, spalić zbędne kilogramy oraz czerpać radość z każdego wyjścia! Dodatkowo istnieje możliwość dołączenia na zajęcia regularne w grupie (rekreacyjnej , fitness i sportowej). Jeżeli brakuje Ci motywacji, chcesz by profesjonalista pomógł Ci popracować nad Twoją kondycją oraz sylwetką bądź chcesz po prostu miło spędzać czas ze znajomymi podczas wspólnego marszu, urozmaiconego różnorodnymi ćwiczeniami i zabawami (pilates, zdrowy kręgosłup, crossfit, body shape itp), nie czekaj! Dołącz do nas!

Serdecznie zapraszamy!

facebook.com/kijomaniacychodziez

 

Nasz zespół


Aktualności


Na razie brak aktualności

Filmy video


Galeria zdjęć
Współpracujemy