Znajdź trenera
Zaloguj
O nas
O nas
Aktualności
Organizacja
Reprezentacja
Kadra szkoleniowa
Galeria zdjęć
Video
Nasi partnerzy
Kursy
Poradnik
Ranking
Ranking
rok 2020
rok 2019
rok 2018
Kontakt
Znajdź trenera
Zaloguj
Klasyfikacja Regionalna: Korona Północy
Północ
Południe
Zachód
Wschód
Dystans
bieg przełajowy
10 km
5 km
Płeć
Mężczyźni
Kobiety
Kategoria
kategoria: 1
kategoria: 9
kategoria: 10
kategoria: 13
kategoria: 16
kategoria: 18
kategoria: 30
kategoria: 40
kategoria: 50
kategoria: 60
kategoria: 70
kategoria: 75
Miejsce
Imię i nazwisko
Miasto
Klub
Punktacja
1
KRUGIOŁKA GRZEGORZ
PNIEWY
Aktywnie w Pniewach
4048 (7)
2
BUJNICKA MAGDALENA
PASŁĘK
Nordic Walking Pasłęk
3738 (7)
3
FRĄCKOWIAK MATEUSZ
WIELEŃ
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
3595 (6)
4
OKRZESIK-FRĄCKOWIAK IZABELA
WIELEŃ
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
3520 (6)
5
GLISZCZYŃSKI MIROSŁAW
MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE
NWPL/ Goggle PAE Team
3000 (7)
5
WIETRZYCKI ANDRZEJ
TRZCIANKA
Fabryka Nordica Trzcianka
3000 (7)
5
CHORYŃSKA DANUTA
SWARZĘDZ
Marsz Po Zdrowie
3000 (7)
5
CETERA JANUSZ
DZIWNÓWEK
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
3000 (7)
5
ŁĘCKI JAN
Gdynia
Elite Team
3000 (7)
5
ZDANOWICZ MARTA
SŁUPSK
DWA KIJE SŁUPSK
3000 (7)
11
TOPOREK RAFAŁ
PRZODKOWO
Polipack Team Gwe
2790 (3)
12
PRZYBYLSKA ALEKSANDRA
GDYNIA
Elite Team
2770 (6)
13
KULCZYCKI JAN
GDAŃSK
Niezrzeszony
2623 (6)
14
KARPIŃSKA KATARZYNA
GDYNIA
Niezrzeszony
2565 (5)
15
RYBAŁTOWSKI PAWEŁ
OBORNIKI ŚLĄSKIE
Oborygeni
2500 (6)
15
SIENKIEWICZ JOLANTA
ZAŁOM
Dmuchawiec Goleniów
2500 (6)
15
TOWARNICKA IZABELA
GDYNIA
Team Deaf
2500 (6)
15
SZYCKO OLIWIA
KOBYLNICA
Niezrzeszony
2500 (6)
19
ROKICKA-HEBEL MAGDALENA
SOPOT
Niezrzeszony
2412 (3)
20
HANUSZKIEWICZ JACEK
SKIERNIEWICE
Niezrzeszony
2336 (4)
21
BŁASZCZYK KAROLINA
GDAŃSK
Elite Team
2283 (4)
22
Frąckowiak Roman
Wieleń
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
2236 (3)
23
MIŁKOWSKA JOLANTA
GDYNIA
Team Deaf
2225 (5)
24
MAŚLANKA IWONA
ŚMIGIEL
Marsz Po Zdrowie
2169 (4)
25
NACZK WIKTORIA
LĘBORK
Polipack Team Gwe
2086 (2)
26
RĘBOWSKI TOMASZ
PASŁĘK
ACTIVE FAMILY PASŁĘK
2071 (2)
27
KONKOL ANDRZEJ
LĘBORK
KREATIVSPORT LĘBORK
2016 (2)
28
SZULC HANNA
POZNAN
Marsz Po Zdrowie
2000 (5)
28
WANAT WIOLETTA
KONIN
NW KONIN warto nad Wartą
2000 (5)
28
KĘDZIERSKA AGNIESZKA
TRZEMESZNO
Kijkowe Trzemeszno
2000 (5)
28
SZULC-ANDRZEJCZAK BOŻENA
SKWIERZYNA
Niezrzeszony
2000 (5)
28
RZEPECKI SŁAWOMIR
MAKÓW MAZOWIECKI
Niezrzeszony
2000 (5)
28
JANKOWSKA IWONA
WEJHEROWO
Niezrzeszony
2000 (5)
28
KORZEB DOROTA
GDAŃSK
Niezrzeszony
2000 (5)
35
NIEDZIELA MAŁGORZATA
GDYNIA
Elite Team
1859 (2)
36
PONKA BARBARA
WEJHEROWO
Polipack Team Gwe
1858 (2)
37
SZYMANOWSKA ANNA
LĘBORK
LĘBORSKIE LWY
1847 (3)
38
RĘBOWSKI MATEUSZ
PASŁĘK
ACTIVE FAMILY PASŁĘK
1828 (2)
39
SZYMANOWSKI EUGENIUSZ
LĘBORK
LĘBORSKIE LWY
1821 (3)
40
KUSIAK WŁODZIMIERZ
GDAŃSK
STEP BY STEP TRÓJMIASTO
1778 (3)
41
MACIUSZONEK MAŁGORZATA
PASŁĘK
Nordic Walking Pasłęk
1771 (4)
42
DARGAS SANDRA
DZIEMIANY
BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
1732 (2)
43
RĘBOWSKI GRZEGORZ
PASŁĘK
ACTIVE FAMILY PASŁĘK
1694 (2)
44
DARGAS MAŁGORZATA
DZIEMIANY
BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
1583 (2)
45
DARGAS MARTA
DZIEMIANY
BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
1565 (2)
46
BORUCZYŃSKI DARIUSZ
POLICE
Niezrzeszony
1500 (3)
46
SEIFERT SYLWIA
POZNAŃ
Niezrzeszony
1500 (4)
46
SUSIAK EWELINA
BORNE SULINOWO
Nordic Walking Lubasz
1500 (4)
46
Sosnowska Magdalena
Trzemeszno
Kijkowe Trzemeszno
1500 (3)
46
ANTOLIK IWONA
ŚWIĘTOCHŁOWICE
MIRAZ RACE TEAM
1500 (4)
1
2
3
4
5
6
×
Zaloguj
Te same konta obowiązują na stronach:
facebook
lub
zapamiętaj mnie
Utwórz nowe konto
Zapomniałem hasła