O nas


"Pogodni Nordikowcy" to projekt skierowany do wszystkich osób (niezależnie od wieku), którzy chcą spróbować swoich sił w nordic walking.

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś rozpocząć swoją przygodę z nordic walking lub chodzisz z kijami i chcesz podszkolić swoją technikę, zapraszamy na nasze zajęcia.

Pod okiem instruktorów NW nauczysz się prawidłowo chodzić z kijami, nabierzesz właściwych nawyków, spędzisz aktywnie czas na świeżym powietrzu a jak Ci się spodoba to możesz dołączyć do stałej grupy "Pogodni Nordikowcy".

Spotykamy się we wtorki (wybrane środy) i czwartki przy Syrenich Stawach (zbiórka parking przed UDT róg ulic Wincentego Pola i Kochanowskiego) oraz w wybrane soboty i niedziele w Lesie Arkońskim (zbiórka parking naprzeciwko stadionu Arkonii Szczecin)

Na zajęcia musisz się zapisać. Możesz to zrobić w zakładce ZAJĘCIA lub SZKOLENIA.
KONTAKT do instruktora:
tel. 602491693

 

ZAPRASZAMY

UWAGA 

Biorąc udział w szkoleniu/zajęciach organizowanych przez Klub Sportowy Pogodni Nordikowcy Szczecin wyrażasz zgodę na publikacje swojego wizerunku na stronach internetowych, w mediach społecznościowych oraz w materiałach promocyjnych KS Pogodni Nordikowcy Szczecin.

Nasz zespół


Aktualności


IV bezpłatne szkolenie prawidłowe techniki Nordic Walking

IV bezpłatne szkolenie prawidłowe techniki Nordic Walking

Kolejne - IV bezpłatne szkolenie prawidłowej techniki Nordic Walking odbyło się 19 czerwca na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Spotkaliśmy się z nowymi nordikowcami podczas „Dnia Rodziny” zorganizowane...

III szkolenie prawidłowej techniki Nordic Walking.

III szkolenie prawidłowej techniki Nordic Walking.

Dziś odbyło się III bezpłatne szkolenie prawidłowej techniki Nordic Walking. Wszystkie uczestniczki bardzo zaangażowane w nabycie prawidłowych, nordikowych nawyków. Humor i pogoda dopisywały, co widać...

Rekreacyjny Marsz Nordic Walking w ramach 7. Dni Skandynawskich

Rekreacyjny Marsz Nordic Walking w ramach 7. Dni Skandynawskich

Pogodni Nordikowcy oraz Miasto Szczecin serdecznie zapraszają na rekreacyjny marsz Nordic Walking po Jasnych Błoniach w ramach 7. Dni Skandynawskich.

Filmy video
Współpracujemy