O nas


"Pogodni Nordikowcy" to projekt skierowany do wszystkich osób (niezależnie od wieku), którzy chcą spróbować swoich sił w nordic walking.

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś rozpocząć swoją przygodę z nordic walking lub chodzisz z kijami i chcesz podszkolić swoją technikę, zapraszamy na nasze zajęcia.

Pod okiem instruktorów NW nauczysz się prawidłowo chodzić z kijami, nabierzesz właściwych nawyków, spędzisz aktywnie czas na świeżym powietrzu a jak Ci się spodoba to możesz dołączyć do stałej grupy "Pogodni Nordikowcy".

Spotykamy się we wtorki (wybrane środy) i czwartki przy Syrenich Stawach (zbiórka parking przed UDT róg ulic Wincentego Pola i Kochanowskiego) oraz w wybrane soboty i niedziele w Lesie Arkońskim (zbiórka parking naprzeciwko stadionu Arkonii Szczecin)

Na zajęcia musisz się zapisać. Możesz to zrobić w zakładce ZAJĘCIA lub SZKOLENIA.
KONTAKT do instruktora:
tel. 602491693

 

ZAPRASZAMY

UWAGA 

Biorąc udział w szkoleniu/zajęciach organizowanych przez Klub Sportowy Pogodni Nordikowcy Szczecin wyrażasz zgodę na publikacje swojego wizerunku na stronach internetowych, w mediach społecznościowych oraz w materiałach promocyjnych KS Pogodni Nordikowcy Szczecin.

Nasz zespół


Aktualności


Zakończenie projektu "Nordikowo - Biegowa Integracja Sportowa"

Zakończenie projektu "Nordikowo - Biegowa Integracja Sportowa"

26 marca br. odbyło się II spotkanie w ramach projektu "Nordikowo - Biegowa Integracja Sportowa"

Projekt Mój Przyjaciel Nordik"

Projekt Mój Przyjaciel Nordik"

6 marca br odbędą się pierwsze zajęcia w ramach projektu "Mój Przyjaciel Nornik"

Ruszył Projekt Nordikowo - Biegowa Integracja Sportowa

Ruszył Projekt Nordikowo - Biegowa Integracja Sportowa

Nordikowo - Biegowa Integracja Sportowa. Wspólny Projekt Pogodnych Nordikowców oraz Wybieganych Szczecin - Nordikowo-Biegowa Integracja Sportowa - to dwa spotkania przenaczone dla osób uprawiajacych...

Filmy video
Współpracujemy